Kapat [contact-form-7 404 "Bulunamadı"]
[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]
Randevu Al

Dış Dudak Estetiği Nedir ?

Kadın cinsel organına bakıldığında dışardan görülen kısım büyük dudaklar veya dış dudaklar olarak adlandırılır ve bu kısmın şekli, büyüklüğü ve dolgunluğu, estetik görünüm açısından en göze çarpan faktörlerdir. Dış dudaklarda doğuştan şekil bozuklukları veya sonradan yaşın ilerlemesiyle normal olarak meydana gelen değişikliklerin sebep olduğu estetik sorunlar yaklaşık 30-45 dakika süren vajina estetiği ameliyatı ile giderilebilir. Vajinal estetik operasyonlar, bu estetik problemleri ortadan kaldırır, böylece kadının özgüveni yerine gelir, cinsel ilişkide sırasında konsantrasyon bozukluğu ve sonuçta cinsel haz da artmış olur. Bütün bunların yanı sıra sıkı pantolon, bikini gibi dilenilen kıyafetleri giyme özgürlüğünün kazanılması, havuz ya da denize girme gibi sosyal ortamlarda da ayrıca rahatca hareket edilmesi gibi kazanımlarda sağlanır. Vajina estetiği, ameliyat riskleri açısından oldukça güvenli olup, başarı oranı çok yüksek ve nerdeyse ameliyat sonucundan memnun kalmayan hasta yok denilecek düzeydedir.

Nasıl Yapılır ?

Vajina dış dudaklarının dolgunluğunu yitirmesi, yaşın ilerlemesi sonucu yağ dokusunun azalmasına bağlı olarak ortaya çıkar. İçindeki yağ dokusu zayıflığı, görünüme doğrudan yansır. Dış dudakların küçük ve zayıf olması nadiren doğuştan olan yapısal gelişimle de ilgili olabilir. Dış dudakları dolgunlaştırmak için vücudun diğer bölgelerinden alınan bir miktar yağ o bölgeye enjekte edilir. Enjekte edilecek olan yağlar, karın, kalça, basen gibi yağ fazlalığı olan herhangi bir yerden, liposuction işlemi uygulanarak alınır ve vajina dudaklarının içine yağ enjeksiyonu yöntemi ile doldurulur. İşlem yaklaşık 1 saat kadar sürer, lokal ya da genel anestezi altında yapılır. Dış dudak estetiğinde ağrı düşük düzeydedir, hasta aynı gün normal hayatını sürdürebilecek şekilde muayenehaneden ayrılır. ameliyat sonrası dönemde cinsel organınızın temiz tutulması ve genel hijyen dışında özel bir bakım gerektirmez. İyileşme dönemi için gereken 15-20 günlük sürenin ardından cinsel hayata devam edilmesinde bir sakınca bulunmaz.

Sonucundan Ne Beklenmelidir ?

Vajina dış dudak estetiği, ameliyat riskleri açısından oldukça güvenli olup başarı oranı olarak oldukça yüksek memnuniyet düzeyine sahiptir. Bu ameliyat sonucunda kadın cinsel organının bakıldığında dışardan görülen kısımı olan büyük dudaklarda şekil, asimetri, dolgunluk kaybı gibi estetik görünüm sorunlarını ortadan kaldırır, böylece hastanın özgüveni yerine gelir, cinsel ilişkide sırasında konsantrasyon bozukluğuna sebep veren faktörler ortadan kaldırıldığı için  cinsel haz duygusu da artar. Pantolon, bikini ve mayo gibi kıyafetlerde dışardan bile belli olabilek düzeyde olan sorunları da ortadan kaldırarak bu kıyafetleri giyme serbestisi yaratır, böylece hastaya  sosyal ortamlara rahatça katılma imkanı sağlar.

Fiyatları Ne Kadar ?

Hekimlerin sağlık hizmetleri hakkında hastalarıyla bire bir iletişim kurmadan herkese açık şekilde paylaşılması hem tıp etiği açısından uygun olmadığından hem de ilgili yasalar gereği kısıtlandığından internet sitemiz de fiyat bilgisi paylaşmamaktayız. Net fiyat bilgisi almak için dilerseniz bize telefonla ulaşabilir, dilerseniz internet sitemiz üzerinden, sms veya whats app mesaj gönderebilir dilerseniz de fiyat bilgisi al butonunu tıklayarak ilgili formu doldurarak bize gönderebilirsiniz, bu şekilde sizinle bire bir iletişime geçilerek net fiyat bilgisi verilebilmektedir.

Vajina Estetiği Hakkında Daha Fazla Bilgi Alın

Dr. Korkut Arslan

Doktorunuza Danışın

Vajina Estetiği Hakkında Daha Fazla Bilgi Alın

Dr. Burcu K. Arslan

Doktorunuza Danışın
Kürtaj
Kürtaj

Kürtaj işleminin vakum tekniğiyle nasıl yapıldığı, sonrasında nelere dikkat edilmesi gerektiği hakkında doktorlarımızın bilgi verdiği yazıları ve video anlatımları inceleyerek, kürtaj hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

İNCELE

Kızlık Zarı Dikimi
Kızlık Zarı Dikimi

Bekaret sorununa çözüm olarak kızlık zarı diktirmeyi düşünüyorsanız, sonrasında ilk ilişki ile kanamanın gerçekleşeceği 3 katlı flep tekniği ile yaptığımız kalıcı, geçici ve lazerle yaptığımız kızlık zarı dikimi hakkında daha fazla bilgi alın

İNCELE

HPV - Genital Siğil
HPV - Genital Siğil

Doktorlarımızın HPV ve Genital Siğiller hakkında ki yazılarını okuyabilir, video anlatımları izleyebilir, HPV Virüsünden nasıl korunacağınız ve Genital Siğillerin nasıl tedavi edilebildiği hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

İNCELE

Jin. Op. Dr.
Korkut Arslan
Nişantaşı
Jin. Op. Dr.
Burcu K. Arslan
Nişantaşı

YASAL UYARI

Bu sitede yer alan bilgiler, kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sitemiz Sağlık Bakanlığı 15/2/2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesine göre sunduğumuz hizmet ile ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamında hazırlanmıştır. Gizlilik İlkesi

Doktorlarımıza Çekinmeden Danışabilirsiniz

Dr. Korkut Arslan
Nişantaşı
Dr. Burcu K. Arslan
Bakırköy
Kapat