Kapat [contact-form-7 404 "Bulunamadı"]
[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]
Randevu Al

Bebek Aldırma Hakkında Genel Bilgiler

Bebek aldırma genel anlamda istenmeyen gebeliği sonlandırmak amacıyla yapılan kürtaj olarak adlandırılan cerrahi bir müdahaledir. Kürtaj kelime olarak kazıma anlamına gelmekte, gebeliği sonlandırmanın dışında rahim içinden doku alınması amacıyla da bu işlem yapılmaktadır. Bu cerrahi müdahale günümüzde en sık yapılan cerrahi işlemlerin başında gelmektedir. Psikolojik yönden düşünüldüğünde gebeliğin sonlandırılmasına karar verilmesi çok kolay değildir. Ancak cerrahi müdahale olarak düşünüldüğünde günümüzde teknolojinin ilerlemesi, yeni ve pratik cerrahi aletlerin kullanılmaya başlaması ve anestezi ilaçlarındaki gelişmeye bağlı olarak muayenehane şartlarında 3-5 dakika gibi kısa sürede ve güvenli bir şekilde yapılabilen, işlemden sonra hastanın hemen normal yaşantısına geri dönebildiği cerrahi bir işlemdir. Kürtajla bebek aldırma işlemi uzman bir doktor tarafından steril aletlerle , hijyenik bir ortamda yapıldığı taktirde daha sonraki dönemde hasta açısından bir problem de neden olmamaktadır.

Devamını Oku »

Bebek Aldırmaya Karar Vermek

Dünyada bir çok kadın planlanmayan bir gebelikle karşı karşıya kalmaktadır. Sizde eğer böyle bir durumla karşı karşıyaysanız yapmanız gerekeni çok iyi düşünmeniz gerekmektedir. Böyle bir durumda önünüzde gebeliğinizi sonlandırmak için kürtajla bebek aldırmak veya gebeliği kabul edip ebeveyn olmak şeklinde iki seçenek vardır. Eğer böyle bir durumda sizin tercihiniz kürtaj olarak bebek aldırmaktan yana olacaksa kafanızda bir çok sorunun da olması normaldir. Kürtaj olarak bebeğini aldırmak isteyen birinden çokça duyduğumuz soruları aşağıda bulabilirsiniz. Bu yazının kafanızdaki soruların cevaplarını bulmaya yardımcı olacağını umuyoruz. Bebek aldırma hakkında daha fazla bilgi için dilediğiniz zaman doktorlarımıza danışabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Devamını Oku »

Bebek Aldırma Fiyatları

Diğer tıbbi tedavilerde olduğu gibi doktorların hastalarıyla bire bir iletişim kurmadan bebek aldırma fiyatları hakkında bilgi vermeleri tıp etiği açısından uygun değildir. Bu yüzden internet sitemizde tedavi fiyatlarımız hakkında tutar bilgisine yer vermemekteyiz. Bebek aldırma fiyatları hakkında burada yapabileceğimiz açıklama ancak ücretlerinin gebeliğin haftasına ve tercih edilecek anestezi şekline göre belirlendiği şeklinde olacaktır. Gebeliğin haftası büyüdükçe bebek aldırma fiyatı artmakta ve genel anestezi ile yapılan işlemin ücreti lokal anesteziye göre biraz daha pahalı olmaktadır. 2017 yılı için geçerli bebek aldırma fiyatları hakkında net bilgi almak istiyorsanız dilediğiniz zaman bizi arayabilir veya online fiyat al butonuna basarak gelen formu doldurup bize gönderebilirsiniz. Böylece en kısa sürede belirttiğiniz iletişim bilgilerinden size ulaşılarak bebek aldırma fiyatları 2017 hakkında bilgilendirme yapılacaktır.

Devamını Oku »
Jin. Op. Dr.
Korkut Arslan
Nişantaşı
Jin. Op. Dr.
Burcu K. Arslan
Nişantaşı

YASAL UYARI

Bu sitede yer alan bilgiler, kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sitemiz Sağlık Bakanlığı 15/2/2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesine göre sunduğumuz hizmet ile ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamında hazırlanmıştır. Gizlilik İlkesi

Doktorlarımıza Çekinmeden Danışabilirsiniz

Dr. Korkut Arslan
Nişantaşı
Dr. Burcu K. Arslan
Bakırköy
Kapat