fbpx
Kapat [contact-form-7 404 "Not Found"]
[contact-form-7 404 "Not Found"]
Randevu Al

3 haftalik bir gebelik soz konusu.. bugun ogrendim ve doğumda kararsizim.. kurtaja dair uygulama,ucret,sonrasi normal yasama donusle ilgili bilgi vermenizi rica ediyorum.. ayrica ilk hamilelik.. kurtaj sonrasi yeniden hamile kalamamak endisesi de var..

Cevap :

Kürtaj işlemini vakum sistemiyle yapıyoruz. İşlem ortalama 5-10 dk sürmektedir. Kürtaj sonrası hemen günlük yaşantınıza devam edebilirsiniz.
Kürtajı genel anestezi ile uyutarak veya lokal anestezi ile uyuşturarak yapabiliyoruz. Genel anestezi ile isterseniz en az 5 saat aç ve su içmeden gelinmesi gerekmekte.

 

13 haftası bitmek üzere olan bebek alınır mı

Cevap:

Kürtaj için yasal sınır 10. Haftaya kadardır…

Meraba korkut bey. Ben kürtaj olmak için rahatsız ettim sizi ama rahimde sağa dönüklük varmış bu kürtajı engellermi ?

Cevap :

Rahimin sağa -sola veya geriye dönük olması kürtaj için sorun teşkil etmez…

Merhabalar Vajina dudakları küçülmesi fiyatını öğrenebilir miyim?

Cevap: Fiyat bilgisini mail adresiniz yolladık… Detaylı bilgi  ve randevu için 0212 2414893 no.lu telefondan bize ulaşabilirsiniz..

Korkut bey size daha önce labioplasti ameliyatı olmuştum. Sizinle o zaman da görüşmüştük , vajina daraltma için size gelmek istiyorum, lazer ile ameliyat olmaya karar verdim. Ameliyat sonrası cinsel hayata ne zaman devam edebiliyoruz ?

Cevap: Lazer ile vajina daraltma sonrası 3-4 gün içinde normal cinsel yaşantınza devam edebilirsiniz.

Doktor bey sizin orda tam 3 kez kürtaj işlemi gerçekleştirdim ve hiçbir sıkıntım olmadı şükürler olsun sayenizde yanlız vajinamda deformeler oluştu hem doğumum yüzünden hemde kürtajlarım vajinama estetik ve daraltma işlemi yaptırmak istiyorum ve bu konudada işinizde uzman olduğunuzu öğrendim size bu konuda ulaşmak için tekrar randevu almam mı gerekiyor bana herzm bana yardımcı oldunuz bu konuda da yardımcı olacağınızdan eminim kolay gelsin…

Cevap: Nagihan hanım vajina estetiği yapıyoruz. Gelmeden önce randevu alırsanız sevinirim…

Korkut bey ben daha önce sizde kürtaj yaptımıştım ve çok memnun kaldım. Ben şu anda 1i5 aylık hamileyim ve 6 aylık bebeğim var, emziriyorum. Doğumumu sezeryanla yapmıştım . Size gelerek kürtaj olmak istiyorum, önümüzdeki hafta gelsem kürtaj yapılabilir mi ?

Cevap: haftaya gelebilirsiniz. Gelmeden önce mutlaka randevu almayı unutmayın. Randevu için 02122414893 no.lu telefondan sekreterim Bhar hanımla görüşebilirsiniz.

Merhaba .. Korkut hocam ben daha önce bir kez sizin muayenehanenizde kürtaj olmuştum. Şu anda tekrar istenmeyen bir gebelik söz konusu. İlk kürtajım çok başarılı geçmişti, hiçbir problem yaşamadım. Bu sefer de size gelmek istiyorum ancak 8 haftalık gebeyim, 8 haftalıkken kürtaj yapılabiliyormu .?

Cevap: Gebeliğin 10. haftasına kadar kürtaj işlemi yapılabilmektedir.

Merhaba gecen ay size gelerek kürtaj olmuştum. Size çok teşekkür etmek istiyorum, kürtaj sonrası hiçbir ağrım olmadı. Kürtajda da hiçbirşey hissetmedim. Bu hafta kontrolüm vardı ancak şehirdışında olduğum için gelemiyorum, kontrolümü bulunduğum şehirde yaptırsam olurmu .?

Cevap: Kontrolünüzü bulunduğunuz şehirde yaptırabilirsiniz, bir probleminiz olursa bizi her zaman arayabilirsiniz…

Korkut bey kız arkadaşımla korunmasiz bir iliski yasamıştık bugün adeti 4 gün gecti ve test yaptırdık sonuc pozitif çıktı ..Bir arkadasım sizi çok tavsiye etti daha onceden size gelmiş ve hiç bir problem yasamamış . Biz de size gelmek istiyoruz en erken ne zaman gelebiliriz ve fiyat hakkında bilgi verebilirmisiniz.?

Cevap: Kürtaj işlemi ile gebeligi sonlandirabiliriz bunun icin arkadsinizin 18 yasından büyük olması yeterlidir . Konu hakkında detaylı bilgi için 0212- 241 48 93 nolu tel. dan sekreterim Gizem hanım ile görüşebilirsiniz..Dilerseniz 0532 233 87 73 no.lu tel. dan bana ulaşabilirsiniz. Geçmiş olsun dileklerimle.. Jin. Op. Dr. Korkut Arslan


Kürtaj
Kürtaj

Kürtaj işleminin vakum tekniğiyle nasıl yapıldığı, sonrasında nelere dikkat edilmesi gerektiği hakkında doktorlarımızın bilgi verdiği yazıları ve video anlatımları inceleyerek, kürtaj hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

İNCELE

Kızlık Zarı Dikimi
Kızlık Zarı Dikimi

Bekaret sorununa çözüm olarak kızlık zarı diktirmeyi düşünüyorsanız, sonrasında ilk ilişki ile kanamanın gerçekleşeceği 3 katlı flep tekniği ile yaptığımız kalıcı, geçici ve lazerle yaptığımız kızlık zarı dikimi hakkında daha fazla bilgi alın

İNCELE

Genital Estetik
Genital Estetik

Kadın genital bölgesinde işlev, şekil bozuklukları ve vajina kanalında genişleme sorunlarının giderilmesi için gerçekleştirdiğimiz labioplasti (küçük dudaklarının küçültülmesi), vajina daraltma ve vajina beyazlatma operasyonlarımız hakkında daha fazla bilgi alın

İNCELE

HPV - Genital Siğil
HPV - Genital Siğil

Doktorlarımızın HPV ve Genital Siğiller hakkında ki yazılarını okuyabilir, video anlatımları izleyebilir, HPV Virüsünden nasıl korunacağınız ve Genital Siğillerin nasıl tedavi edilebildiği hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

İNCELE

Jin. Op. Dr.
Korkut Arslan
Nişantaşı
Jin. Op. Dr.
Burcu K. Arslan
Nişantaşı

YASAL UYARI

Bu sitede yer alan bilgiler, kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sitemiz Sağlık Bakanlığı 15/2/2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesine göre sunduğumuz hizmet ile ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamında hazırlanmıştır. Gizlilik İlkesi

Doktorlarımıza Çekinmeden Danışabilirsiniz

Dr. Korkut Arslan
Nişantaşı
Dr. Burcu K. Arslan
Bakırköy
Kapat