Kapat [contact-form-7 404 "Bulunamadı"]
[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]
Randevu Al

Merhabalar, kürtaj işlemi için çok korkmuştum ama korktuğum gibi olmadı.. size teşekkür ederim, emeğinize sağlık 🙂

Merve

Merhabalar Burcu Hanım, daha önce size kürtaj için gelmiştim çok memnun kaldım.

Nermin

tanıdık vesilesiyle sizi bulmuştum burdan da teşekkür etmek istedm herşey için saolun bu süreci bu kadar kolay atlatıcamızı tahmin etmemiştik ..

Irmak

Merhabalar Burcu hnm, ben daha öncesinden damar yolumu açmak isteyipde her yerimi delik deşik eden hastandeki hemşireden sonra size çok korkarak gelmiştim , tek seferde damar yolumu açabilen anestezi doktorunuza ve size çok teşekkür ederim . Hiç bir şey korktuğum gibi olması çok saolun 😀

Deniz

bulunduğum yerde bir tıp merkezine gitiim ve beni çok korkuttular. herkes işi ticarete dökmüş . tavsiye üzerine burcu hanıma gittim içim çok rahat etti çok memnun kaldım. bende herkese tavsiye ederim..

Kübra

temiz yer ve klinik ortamı olduğu için herkese tavsiye ederim.. doktorda oldukça iyi, çok hızlı ne olduğunu anlamadan çok rahat çıkabiliyorsunuz.

Derya

izlediğim videolar üzerine kürtaj olmaktan çok korktum ama başkada çarem yoktu.. İnternetten burcu hanıma ulaşıp randevu aldım ve çok rahat çıktım.. bende şaşırdım size çok teşekkür ederim beni büyük bir durumdan kurtardınız..

Neriman

emeğinize ve yüreğinize sağlık.. her şey için çok teşekkür ederim

Büşra

MERHABALAR GÜZEL İNSANLAR, GÜLEN YÜZLÜ DOKTORUMU TANIDIĞIM İÇİN ÇOK MUTLUYUM. KÖTÜ BİR HALDE GELİP ÇOK RAHAT BİR ŞEKİLDE ÇIKTIĞIM İÇİN SİZE VE EKİBİNİZE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM. NOT: RESİMLERDE GÖRÜNDÜĞÜNÜZ GİBİ HİÇ DEĞİLSİNİZ, DAHA GENÇ VE DAHA GÜLER YÜZLÜSÜNÜZ:)

Cansu

burcu hanım mrhbalar, daha önce de gelmiştim size senede bir uğrar olduk zaten 🙂 her şey için bir kezde buradan teşekkür etmek istedim size .. sevgilerimle..

Sinem
Jin. Op. Dr.
Korkut Arslan
Nişantaşı
Jin. Op. Dr.
Burcu K. Arslan
Nişantaşı

YASAL UYARI

Bu sitede yer alan bilgiler, kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sitemiz Sağlık Bakanlığı 15/2/2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesine göre sunduğumuz hizmet ile ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamında hazırlanmıştır. Gizlilik İlkesi

Doktorlarımıza Çekinmeden Danışabilirsiniz

Dr. Korkut Arslan
Nişantaşı
Dr. Burcu K. Arslan
Bakırköy
Kapat